Dituria Shopping Center

 

 

O DITURIA Shopping Center

DITURIA Shopping Center je najväčším a najmodernejším nákupným centrom v Leviciach, ktoré vzniklo prestavbou obľúbeného a navštevovaného obchodného domu DITURIA (bývalý Prior).

Vďaka ideálnej pozícii v srdci mesta Levice ponúka Dituria SC vynikajúcu dostupnosť pešo, osobnými dopravnými prostriedkami alebo MHD. Obchodné centrum sa nachádza v absolútnom centre mesta Levice, na začiatku mestskej pešej zóny v blízkosti Námesia Hrdinov. Len 12 minút pešo je autobusová a vlaková stanica. Objekt má vynikajúce napojenie na medzimestské komunikácie. Nákupné centrum poskytuje až 198 parkovacích miest pre návštevníkov zblízka či zďaleka v podzemnom parkovisku so stálou strážnou službou.

Moderná architektúra s harmonickým využitím kontrastu kovu a skla vytvára vzdušné a atraktívne priestory s príjemnou a živou atmosférou. Dominantným architektonickým prvkom DITURIA SC je Átrium, ktoré sa nachádza pod zaskleným nebom a spája všetky poschodia obchodného centra eskalátormi do estetického oka a vďaka dennému svetlu je ohniskom pohybu návštevníkov a kultúrno spoločenským priestorom. Najväčšia eko terasa láka rodiny, miestnych obyvateľov ako aj návštevníkov z iných miest na príjemné posedenie a relax pri sledovaní panorámy mesta.

Nákupné centrum ponúka vybrané spektrum obchodov, kde návštevník nájde všetko, čo potrebuje: novinky svetových značiek, najnovšie módne trendy či kvalitnú výbavu interiéru vašeho domova, občerstvenie a reštaurácie, príjemné posedenie v kaviarňach alebo najväčšiu ponuku darčekov špecializovaných predajní. To všetko a ešte viac pod jednou strechou.

 


DITURIA Shopping Center - Centrum pre ľudí, miesto pre vás.